Menü
Sepetiniz

Koku Kesesi

Azad, “Özgür” anlamına gelir: Dokki Cotton ve Linen Buds gibi kumaşlardan ilham alan Locherber koleksiyonunun bir parçası olan ve her alana iyi giden hassas bir kokuya sahip, kısıtlamalar olmadan hissetmek isteyenler için bir koku.Vanilya, paçuli, misk, kehribar ve sandal ağacı ile bitirmek için Fas..
775,00 ₺
Vergiler Hariç:645,83 ₺
Abartılı Aroma, hindistan cevizi, tütün, karanfil, menekşe, sardunya, vanilya, sedir ağacı, kehribar ve paçuli ile eşleştirilmiş bergamot ve balın üst notalarına sahiptir. Sedef düğmeli, Sicilya deniz tuzu ile doldurulmuş ve özle sulanmış parfümlü koku kesesidir.Evinizin, arabanızın veya teknenizin ..
775,00 ₺
Vergiler Hariç:645,83 ₺
Meyveli ve çiçeksi bir kokuya sahip olan MİLANO KLİNTO, vanilya ve Virginia sedir ağacı ile; bitirmek için trüf, ahududu, menekşe, hanımeli ile eşleştirilmiş siyah frenk üzümü ve portakalın üst notalarına sahiptir. Sicilya deniz tuzu ile doldurulmuş ve esans ile yıkanmıştır. Çanta keten kumaştan olu..
775,00 ₺
Vergiler Hariç:645,83 ₺
Due to inflammable contents, this product is for sale in Turkey only...
775,00 ₺
Vergiler Hariç:645,83 ₺
Sedir ağacı ve ağaç yosunları ile bitirmek için lavanta, deniz yosunu ve mersin ile birlikte calone, bergamot ve Sicilya limonunun üst notalarına sahip taze sucul, çiçeksi, oryantal kokudur.Çanta, sedef düğmeli ince keten kumaştan yapılmıştır...
775,00 ₺
Vergiler Hariç:645,83 ₺
Baharatlı ve odunsu, zencefil, portakal, bergamot ve tarçının üst notalarını; mersin, sardunya, karabiber, elemi ve hindistan cevizi ile birleştirerek selvi, vetiver, paçuli, sedir ağacıyla tamamlıyor.Sicilya deniz tuzu ile doldurulur ve esansla sulanır. Çanta keten kumaştan ve sedef düğmesinden yap..
1.055,00 ₺
Vergiler Hariç:879,17 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)