Menü
Sepetiniz

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı
Marka: ANATOLI
* Cam üzeri altın renk dekorludur. * Rumi motiflere dolanmış balıklar bereketi simgelemektedir.* Nemli bez ile silinerek temizlenebilir...
255,00 ₺
Vergiler Hariç:216,10 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Güller Bardak Altlığı Takımı sofralarınızda ve sunumlarınızda göz alacak. Rumi motiflerinin yorumlandığı ve ince işçilikle üretildiği bardak altlığı takımı gümüş kaplamadır. Asırlar boyu mimaride ve işlemelerde bolca kullanılan bu Rumi motifler doğadaki canlılar ve onların uyumunu sembolize ..
395,00 ₺
Vergiler Hariç:334,75 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Güller Bardak Altlığı Takımı sofralarınızda ve sunumlarınızda göz alacak. Rumi motiflerinin yorumlandığı ve ince işçilikle üretildiği bardak altlığı takımı pirinç malzeme üzeri altın kaplamadır. Asırlar boyu mimaride ve işlemelerde bolca kullanılan bu Rumi motifler doğadaki canlılar ve onlar..
395,00 ₺
Vergiler Hariç:334,75 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Amerikan Servisi / Puşide Tobacco Keten seti sunumlarınızın ve koleksiyonlarınızın en nadide parçası olmaya aday. Sunumlarınızı daha zarif gösterecek bu bardak altlığı seti tamamen ithal ham ketenden üretilmektedir. Keten olması nedeniyle kullanım süresi uzun olan Amerikan Servisi / Puşide T..
195,00 ₺
Vergiler Hariç:165,25 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Başak Bardak Altılığı, adını ve tasarımını bereketli topraklarımızın simgesi başaktan alır. Sağlamlık için mermer kullanılan bardak altığının üzerine altın kaplama burcun simgesi işlenmiştir. Mermer kabı içerisindeki dört bardak altlığı ile bu set sadece sunumlarınıza şıklık katmakla kalmayı..
625,00 ₺
Vergiler Hariç:529,66 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Bardak Altlığı Koktely Peçetesi seti sunumlarınızın ve koleksiyonlarınızın en nadide parçası olmaya aday. Sunumlarınızı daha zarif gösterecek bu bardak altlığı seti tamamen ithal ham ketenden üretilmektedir. Keten olması nedeniyle kullanım süresi uzun olan Bardak Altlığı Koktely Peçetesi ürü..
285,00 ₺
Vergiler Hariç:241,52 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Bardak altlığı modelleri ANATOLI'de.