Menü
Sepetiniz

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı
Marka: ANATOLI
ANATOLI bardak altıkları koleksiyonuna anlamlı bir parça ekliyor. Bardak altlığı arayanlar için Bereket Bardak Altlığı cam üzerine altın dekorla süslenmiştir. Bu semboller Anadolu’da asırlardır bereketi, bolluğu temsil etmektedir. İşlemede Rumi motiflerle yorumlanan balıklar hareket ediyormuş iz..
255,00 ₺
Vergiler Hariç:216,10 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Güller Bardak Altlığı Takımı sofralarınızda ve sunumlarınızda göz alacak. Rumi motiflerinin yorumlandığı ve ince işçilikle üretildiği bardak altlığı takımı gümüş kaplamadır. Asırlar boyu mimaride ve işlemelerde bolca kullanılan bu Rumi motifler doğadaki canlılar ve onların uyumunu sembolize ..
345,00 ₺
Vergiler Hariç:292,37 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Güller Bardak Altlığı Takımı sofralarınızda ve sunumlarınızda göz alacak. Rumi motiflerinin yorumlandığı ve ince işçilikle üretildiği bardak altlığı takımı pirinç malzeme üzeri altın kaplamadır. Asırlar boyu mimaride ve işlemelerde bolca kullanılan bu Rumi motifler doğadaki canlılar ve onlar..
375,00 ₺
Vergiler Hariç:317,80 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Bereket Serisi’nden Balık Bereket Kâğıt Ağırlığı evlerinize bereket ve de zariflik katmaya geliyor. Göz nuru işçilik ile hazırlanmış, Dev-i Alem Koleksiyonu’nda yer alan şık ve güzel dekorun siyah ve altın olmak üzere iki ayrı ürünü bulunduğu ortama şıklık getirecek...
195,00 ₺
Vergiler Hariç:165,25 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Başak Bardak Altılığı, adını ve tasarımını bereketli topraklarımızın simgesi başaktan alır. Sağlamlık için mermer kullanılan bardak altığının üzerine altın kaplama burcun simgesi işlenmiştir. Mermer kabı içerisindeki dört bardak altlığı ile bu set sadece sunumlarınıza şıklık katmakla kalmayı..
625,00 ₺
Vergiler Hariç:529,66 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Tepsi Örtüsü Montego Tekli seti sunumlarınızın ve koleksiyonlarınızın en nadide parçası olmaya aday. Sunumlarınızı daha zarif gösterecek bu bardak altlığı seti tamamen ithal ham ketenden üretilmektedir. Keten olması nedeniyle kullanım süresi uzun olan Tepsi Örtüsü Montego Tekli ürünü ince el..
125,00 ₺
Vergiler Hariç:105,93 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)

Bardak altlığı modelleri ANATOLI'de.