Menü
Sepetiniz

Çay Takımları

Çay Takımları
Marka: ANATOLI
ANATOLI Hoşsohbet Çay Takımı ile sohbetleriniz çağdaş ve güzel sunumlara sahip olacak. Platin ile kaplanmış ve ergonomik tasarımıyla şık bir çay takımı olarak göze çarpıyor. Çay tabağı porselen olan bu çay takımı ile sunumlarınızda fark yaratabilirsiniz. Çay saatlerinize eşlik edecek şık bir tasarım..
3.475,00 ₺
Vergiler Hariç:2.895,83 ₺
Marka: ANATOLI
Sofralarınız ANATOLI Çay Takımları ile güzelleşsin. Kahveye nazaran kültürümüze yakın bir zamanda girmiş olan ve günlük içecekler içerisindeki yeri vazgeçilmez olan çay servisinize Gül-Nigar Çay Takımı ile asalet katın. Yemek sonrasında veya canınızın çay çektiği her ortamda servis edeceğiniz çaylar..
2.035,00 ₺
Vergiler Hariç:1.695,83 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Çay Fincan Takımı uzun yıllar sofralarınızı süsleyecek. Fincan takımı Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle donatılmıştır. Fincan zarfının kulpundaki üç boyutlu motif Selçuklu döneminde çok kullanılmış ve günümüze kadar gelmiştir. Sivas Gök Medresesi’nin taç kapısından yola çıkılarak tasarlanan v..
2.935,00 ₺
Vergiler Hariç:2.445,83 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Hoşsohbet Çay Takımı ile sohbetleriniz çağdaş ve güzel sunumlara sahip olacak. Platin ile kaplanmış ve ergonomik tasarımıyla şık bir çay takımı olarak göze çarpıyor. Çay tabağı platin olan bu çay takımı ile sunumlarınızda fark yaratabilirsiniz. Çay saatlerinize eşlik edecek şık bir tasarım o..
2.695,00 ₺
Vergiler Hariç:2.245,83 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLİ Nihan Çay Fincan Takımı, fincan zarfının kulbundaki üç boyutlu motifi kültürümüze ait olan yalın bir Ruminin 3 boyutlu olarak yorumlanmasıdır.Porselen fincan Yıldız Sarayı fincan formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Tabak ve fincan zarfı pirinç üzeri gümüş kaplamadır. Gıda servisine uy..
2.635,00 ₺
Vergiler Hariç:2.195,83 ₺
Marka: ANATOLI
Fincan zarfının kulbundaki üç boyutlu motif kültürümüze ait olan yalın bir Ruminin 3 boyutlu olarak yorumlanmasıdır. Porselen fincan Yıldız Sarayı fincan formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Altın dekorlu porselen tabaklı bu çay takımının kulbu pirinç üzeri altın kaplamadır. Gıda servisine uyg..
2.635,00 ₺
Vergiler Hariç:2.195,83 ₺
Marka: ANATOLI
Türk çay keyfine ANATOLI tasarım anlayışının taşınmasıdır. Bardaklar şeffaf cam olup, tabaklar ve çay kaşıkları gümüş kaplamadır. Sabunlu su ile elde yıkanıp kurulanmalıdır...
2.550,00 ₺
Vergiler Hariç:2.125,00 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Zer-Nigar Çay Takımı hoş çay sohbetlerinizde size eşlik edecek en şık tasarım. Adını altın yaldızdan alan Zer-Nigar Çay Takımı uzun kullanımlar için tasarlandı. Cezbedici bir görünüme sahip çay takımının üst kısımlar altın kaplama olarak üretilmiştir. Zer-Nigar Çay Takımının tabağı da altın ..
2.140,00 ₺
Vergiler Hariç:1.783,33 ₺
Marka: ANATOLI
Her zaman olduğu gibi alışılmışın dışında tasarımları ve seçenekleri ile Anadolu’nun günümüze uyarlanmış avangart çizgisini yansıtan ANATOLI, bu kez cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Sitare Kalyoncuoğlu ile birlikte zamansız bir bakış açısıyla tasarlanan ve her daim kullanılabilecek  özel bir..
3.320,00 ₺
Vergiler Hariç:2.766,67 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLI Petek Çay Kaşığı Takımı sunumlarınıza zarafet katacak. Düz çay kaşığı mantığından sıyrılan estetik tasarımı ikramlarınıza şıklık katacak. Kaşık ucu estetik bir işçilik barındıran bu takım altın kaplama olarak üretilmiştir. Uzun kullanım için elle ve sabunlu suyla yıkanıp nemli bezle kurulanm..
1.535,00 ₺
Vergiler Hariç:1.279,17 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)

Çay sunumunda damaktan önce göze hitap etme geleneği o ünlü kırk yıllık hatırı gelecek kuşaklara taşıyan hediyeliklerle buluşuyor. Çay sefası, sohbetin de demlenmesi, az sonra kaynaşma, eh, biraz da kaynatma demektir. Çay sofralarının en demli şıklığı, ANATOLI’nin mücevher gibi çay kaşıkları, altın ve gümüş kaplama çay takımları ve semaverlerinde...