Menü
Sepetiniz

Çay Fincanı Takımı

Marka: ANATOLI
ANATOLI Çay Fincan Takımı uzun yıllar sofralarınızı süsleyecek. Fincan takımı Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle donatılmıştır. Fincan zarfının kulpundaki üç boyutlu motif Selçuklu döneminde çok kullanılmış ve günümüze kadar gelmiştir. Sivas Gök Medresesi’nin taç kapısından yola çıkılarak tasarlanan v..
645,00 ₺
Vergiler Hariç:546,61 ₺
Marka: ANATOLI
ANATOLİ Nihan Çay Fincan Takımı, fincan zarfının kulbundaki üç boyutlu motifi kültürümüze ait olan yalın bir Ruminin 3 boyutlu olarak yorumlanmasıdır.Porselen fincan Yıldız Sarayı fincan formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Tabak ve fincan zarfı pirinç üzeri gümüş kaplamadır. Gıda servisine uy..
525,00 ₺
Vergiler Hariç:444,92 ₺
Marka: ANATOLI
Fincan zarfının kulbundaki üç boyutlu motif kültürümüze ait olan yalın bir Ruminin 3 boyutlu olarak yorumlanmasıdır. Porselen fincan Yıldız Sarayı fincan formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Altın dekorlu porselen tabaklı bu çay takımının kulbu pirinç üzeri altın kaplamadır. Gıda servisine uyg..
525,00 ₺
Vergiler Hariç:444,92 ₺
Marka: ANATOLI
Fincan zarfının kulbundaki üç boyutlu motif kültürümüze ait olan yalın bir Ruminin 3 boyutlu olarak yorumlanmasıdır.Porselen fincan Yıldız Sarayı fincan formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Fincan zarfı pirinç üzeri altın kaplamadır. Tabak krem renk sırlı porselendir.Gıda servisine uygundur.Sa..
645,00 ₺
Vergiler Hariç:546,61 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Lüks hediyelik çay fincanı takımı modelleri ANATOLI'de.