Küresel dokuya sahip dekoratif ev eşyaları veya hediye arayanlar için şeşiz bir seçenek sunan Anatoli, endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkarların buluşmasıyla el yapımı lüks ürünlerin estetiğe önem verenlerin beğenisine sunuyor:

Binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı pek çok farklı medeniyetin izlerini barındıran Anadolu’nun verimli toprakları ve kadim mirası Anatoli tasarımlarıyla dekorasyona taşınıyor. Fakrlı Koleksiyonlarıyla adeta büyüleyen, şık tasarımları dekorasyon tutkunlarıyla buluşturan Anatoli, Cevher koleksiyonuyla da doğal taşların ruhunu evlere taşıyor. Bir taşın cevhere dönüşerek yeniden doğuşuna şahit olacağız Cevher Koleksiyonu’nda oniks, siyah ve beyaz mermerin, gümüş ve altın ile birleşmesi ev dekorasyonunda görsel bir şölen yaratıyor. Anadolu ustalarının paha biçilmez el emeğine saygı duyan Anatoli, tasarımlarında ruhuna ve doğasına denk olmayan hiçbir işçiliğe maruz kalmadan şekillenen doğal malzemeleri tercih ediyor. 

Kültürel dokuya sahip dekoratif ev eşyaları ve hediye arayanlar için eşsiz bir seçenek sunan Anatoli, endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkarların buluşmasıyla el yapımı lüks ürünlerin estetiğe önem verenlerin beğenisine sunuyor.

Geçmişteki geleneklerin güzelliğini gelecek kuşaklara taşıyan Anatoli markası, kaşılıklı alınıp verilen hediyeler ve bereketli ikramlardan ilham alarak, geçmişe ait üretim tekniği, gelenek, estetik anlayışı zevk ve aromaların temelinde günümüze uyarlanmış el yapımı ürünleri ortaya çıkıyor. 

Ana satış noktaları dışında Anatoli’yi Harvey Nichols, Gizia Gate mağazalarında, Four Seasons hediye mağazalarında bulmak mümkün. Ayrıca Toronto’da bulunan Aga Khan Müzesi gibi müze mağazalarda da satışları var. Uluslararası otel zincirleriyle yaptığı iş birlikleriyle Anatoli, geçmişin nostaljisini yenilikçi tasarımlarıyla harmanlayan eşsiz ve özel bir ev aksesuarı markası olarak dekorasyon dünyasında yer alıyor.

Tarih boyunca Anadolu topraklarının ev sahipliği yaptığı medeniyetin izleri, Anadolu’nun eşsiz ruhu ile harmanlanarak Anatoli ürünlerinde bir araya geliyor. Anadolu’nun usta ellerinden çıkan Anatoli tasarımları, Karahanlılar, Gazneliler, Abbasiler, Emeviler, Fatimiler, Selçuklular ve Osmanlıların izlerini taşıyor: Her biri kendine has hikayeler ve benzersiz işçilikler…

Beş bin yıllık cam, Anatoli’de en güzel şeklini buluyor. El yapımı dökme demir işlemeleri cennetten ilham alıyor, altın ve platinin ışıltıları görsel bir şölene dönüşüyor. Tüm koleksiyon ortak bir noktada buluşuyor: Her biri el emeğinin birer yıldızı, her biri Anadolu’nun bir başka köşesi, 1000 yıllık tarihin bir başka dokunuşu.

Anatoli Koleksiyonu, Selçuklu ve Osmanlı’dan da esinlenip günümüze uyarladığı her biri kendine has hikayesi olan eşsiz tasarımları ile büyülüyor. Her geçen gün daha farklı hediye alternatifleri sunmaya devam ediyor. 

MİLANOLU LOCHERBER DE ANATOLİ’DE 


Tam üç nesildir bir uzmanlığın ürünü olan, İtalyan Yaratıcılığı ve detaycılığıyla tasarlanan Locherber Milano’nun oda parfümleri de Anatoli’nin ürünleri arasına katıldı. 

ANATOLI markası kısa bir süre önce İtalyan markası Locherber Milano’nun ürünlerini de bünyesine kattı. Locherber Milano’nun ürünleriyle evinizde yaratmak istediğiniz ambiyansa özel oda parfümleriyle katkı sağlayabilme olanağınız var artık. Sunduğu her ürünü özenle seçen Anatoli, Locherber Milano ile yaptığı iş birliği ile yaşam alanlarınızda yarattığınız karakteri ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. 

İtalyan yaratıcılığı ve detaycılığı ile tasarlanan Locherber Milano oda parfümleri tam üç nesildir devam eden bir uzmanlık öyküsü... Locherber Milano, özel yapım seçkin kokularını çağdaş tasarımlar ile harmanlayarak lüks yaşam stili objelerine dönüştürüyor. Eşsiz tasarımlarına eşlik eden çarpıcı kokularının şişeleri el yapımı camdan, kapakları ise doğal malzemeler kullanılarak yaratılıyor. İster evlerde, ister işyerlerinde, dilediğiniz her yaşam alanının dekorasyonunu tamamlayacak olan Locherber Milano’nun ürünleri, markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Anatoli mağazalarında satışa sunuluyor.