Sunduğu her ürünü özenle seçen Anatoli, Locherber Milano ile yaptığı iş birliğini İstinye Park mağazasında düzenlediği bir davet ile duyurdu.

İş ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı davette, misafirler Locherber Milano’nun birbirinden güzel kokan oda parfümlerini keşfetti.

Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış’ın ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli davette Locherber Milano’nun CEO’su Stefano Baerlocher da misafirlere markasının hikayesini anlattı.

Misafirler, Şef Pınar İshakoğlu tarafından parfümlerin ana notalarına uyumlu olarak hazırlanan şık ikramları tadarken bir yandan da canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi.

Locherber hakkında:

İtalyan yaratıcılığı ve detaycılığı ile tasarlanan Locherber Milano oda parfümleri tam üç nesildir devam eden bir uzmanlık öyküsünün sonucu. Locherber Milano, özel yapım seçkin kokularını çağdaş tasarımlar ile harmanlayarak lüks yaşam stili objelerine dönüştürüyor.  Eşsiz tasarımlarına eşlik eden çarpıcı kokularının şişeleri el yapımı camdan, kapakları ise doğal malzemeler kullanılarak yaratılıyor.

Anatoli Hakkında:

ANATOLI, 2011 yılından beri İstanbul’da İstinye Park ile Zorlu Center, geçen yıl da Emaar Square’ de olmak üzere Türkiye’de 3 saygın alışveriş merkezinde özel bir marka olarak piyasada yer almakta. Ana satış noktaları dışında, Anatoli’yi Harvey Nichols, Gizia Gate mağazalarında, Four Seasons hediyelik eşya mağazalarında ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Duty Free’de bulmak mümkün. Buna ek olarak, marka Toronto'da bulunan Aga Khan Müzesi gibi müze mağazalarında da satışa sunulmuştur. 

Ayrıca çok özel uluslararası otel zincirleriyle yaptığı işbirlikleri ile de ANATOLI geçmişin nostaljisini yenilikçi tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel bir ev aksesuarları markası haline gelmiştir.