Eşsiz ve özel ev eşyaları tasarlayarak yaşadığımız alanlara estetik katmayı hedefleyen Anatoli bu kez de Locherber Milano’nun ürünleri ile evinizde yaratmak istediğiniz ambiyansa özel oda parfümleri sunuyor. Sunduğu her ürünü özenle seçen Anatoli, Locherber Milano ile yaptığı iş birliği ile yaşam alanlarınızda yarattığınız karakteri ortaya çıkarmanızda yardımcı olacak.

İtalyan yaratıcılığı ve detaycılığı ile tasarlanan Locherber Milano oda parfümleri tam üç nesildir devam eden bir uzmanlık öyküsünün sonucu. Locherber Milano, özel yapım seçkin kokularını çağdaş tasarımlar ile harmanlayarak lüks yaşam stili objelerine dönüştürüyor. Eşsiz tasarımlarına eşlik eden çarpıcı kokularının şişeleri el yapımı camdan, kapakları ise doğal malzemeler kullanılarak yaratılıyor.

İster evlerde, ister işyerlerinde, dilediğiniz her yaşam alanının dekorasyonunu tamamlayacak olan Locherber Milano’nun ürünleri markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Anatoli mağazalarında satışa sunuluyor.

ANATOLI kültürel dokuya sahip dekoratif ev eşyaları veya hediye arayanlar için eşsiz bir seçenek sunuyor. Endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkârların buluşmasıyla el yapımı lüks ürünleri estetiğe önem verenlerin beğenisine sunuyor. Geçmişteki geleneklerin güzelliğini gelecek kuşaklara taşıyan Anatoli markasının sahibi Beyhan Bağış, karşılıklı alınıp verilen hediyeler ve bereketli ikramlardan ilham alarak, geçmişe ait üretim tekniği, gelenek, estetik anlayışı, zevk ve aromaların temelinde günümüze uyarlanmış el yapımı ürünleri ortaya çıkardı.

ANATOLI Hakkında

ANATOLI, 2011 yılından beri İstanbul’da İstinye Park ile Zorlu Center, geçen yıl da Emaar Square’de olmak üzere Türkiye’de 3 saygın alışveriş merkezinde özel bir marka olarak piyasada yer almakta. Ana satış noktaları dışında, Anatoli’yi Harvey Nichols, Gizia Gate mağazalarında, Four Seasons hediyelik eşya mağazalarında ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Duty Free’de bulmak mümkün. 

Buna ek olarak, marka Toronto'da bulunan Aga Khan Müzesi gibi müze mağazalarında da satışa sunulmuştur. Ayrıca çok özel uluslararası otel zincirleriyle yaptığı işbirlikleri ile de ANATOLI geçmişin nostaljisini yenilikçi tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel bir ev aksesuarları markası haline gelmiştir.