Binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı pek çok farklı medeniyetin izlerini barındıran Anadolu’ nun verimli toprakları ve kadim mirasını tasarımlarına taşıyan ANATOLI, Cevher koleksiyonu ile doğal taşların ruhunu evlerinize taşıyor. Bir taşın, cevhere dönüşerek yeniden doğuşuna şahit olacağınız Cevher koleksiyonunda oniks, siyah ve beyaz mermerin, gümüş ve altın ile birleşmesi ev dekorasyonunuzda görsel bir şölen yaratacak.

Anadolu ustalarının paha biçilmez el emeğine saygı duyan ANATOLI, tasarımlarında ruhuna ve doğasına denk olmayan hiçbir işçiliğe maruz kalmadan şekillenen doğal malzemeleri tercih ediyor. Kültürel dokuya sahip dekoratif ev eşyaları veya hediye arayanlar için eşsiz bir seçenek sunan Anatoli, endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkârların buluşmasıyla el yapımı lüks ürünleri estetiğe önem verenlerin beğenisine sunuyor.

Geçmişteki geleneklerin güzelliğini gelecek kuşaklara taşıyan Anatoli markasının sahibi Beyhan Bağış, karşılıklı alınıp verilen hediyeler ve bereketli ikramlardan ilham alarak, geçmişe ait üretim tekniği, gelenek, estetik anlayışı, zevk ve aromaların temelinde günümüze uyarlanmış el yapımı ürünleri ortaya çıkardı.

ANATOLI Hakkında:

ANATOLI, 2011 yılından beri İstanbul’da İstinye Park ile Zorlu Center, geçen yıl da Emaar Square’de olmak üzere Türkiye’de 3 saygın alışveriş merkezinde özel bir marka olarak piyasada yer almakta. Ana satış noktaları dışında, Anatoli’yi Harvey Nichols, Gizia Gate mağazalarında, Four Seasons hediye mağazalarında ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Duty Free’de bulmak mümkün. Buna ek olarak, marka Toronto'da bulunan Aga Khan Müzesi gibi müze mağazalarında da satışa sunulmuştur. 

Ayrıca çok özel uluslararası otel zincirleriyle yaptığı işbirlikleri ile de ANATOLI geçmişin nostaljisini yenilikçi tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel bir ev aksesuarları markası haline gelmiştir.